Yeni Tema İle Yola Devam

Yeni Tema İle Yola Devam

Ecancan 31 Oca 2015 Düşüncelerim 707  0

Bir önceki temam olan Ecancan v3 WordPress temasını bu blog üzerinde yaklaşık 1 hafta kadar kullanmışlığım olsada sitenin diğer bölümünde o temayı yaklaşık 6 ay kadar kullanmışlığım mevcut ancak site ile ilgim olmadığından dolayı sitenin hali baya bir düşmüştü son zamanlarda bu blog ile hem siteyi toplarmak hemde faydalı bir şeyler ortaya koymak istemiştim ve bu blogu açtım. Aslında blog üzerinde yeni temaya hemen geçmeyecektim ancak dayanamadım 🙂 uzun zamandır üstünde durdumğum temayı ara ara kontrol için yayınlamışlığım oldu görenleriniz olabilir ancak şuan sabit olarak yayına sunmuş olarak devam etmekteyim. İnşallah bir aksilik olmaz ve bu blogu ihmal etmem.

Bu temada yok şunlar kullanıldı yok bunlar kulanıldı hızı çukadar gibisiden teknik terimlere girmeyi pek sevmiyorum ancak genel olarak güzel bir yönetim paneli ve detaylı özellikleri olduğunu belirmem yeterlidir ya kişisel blog teması bu ne bekleyeceksiniz ki istediğim kadar terimsel ifadeler yazsam bile kişisel blogluktan portal temasına geçmeyecek haliyle 🙂 Sadece bilmeniz gereken temada gördüğünüz herşey rahatlıkla ve kolaylıkla kodların içerisine girmeden değiştirilebilir olduğudur. 🙂 Gerisi önemli değildir zaten.Bloguma ilk defa ziyaret edenler için bir önceki temam olan Ecancan v3 temasının görüntüleri aşşağıdadır.

ecancan-v3-wordpress-temasi-1 ecancan-v3-wordpress-temasi-2 ecancan-v3-wordpress-temasi-3

Makalemin sonuna kadar okuduğunuz i,çin teşekkür eder ve bir yorum ile destek vermenize sevinirim. Soru ve sorunlarınız için iletişim sayfasından bana mail gönderebilir yada konu altına yorum bırakarak belirtebilirsiniz. Bir başka konuda görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

Ahmet CAN {Ecancan}

Kendi çapında bir şeyler yapmaya çalışan üniversite öğrencisi :)
Flexible WordPress Portal Teması
CodePen İle Yapılmış 5 Farklı Birbirinden İlginç Tasarımlar
Hızlı ve Güvenli WordPress Nasıl Olur ?
WordPresste Kullanılmayan Resimleri Silmek

“Yeni Tema İle Yola Devam” üzerine 3 yorum

 1. Mehmet Polat dedi ki:

  Ahmett hayırlı olsun öncekine göre alta indimmi bileşen kısmı yok oluyor bomboş duruyor orayıda hallet kategori bileşeni harika olomuş hele sol menü bir harika ellerine sağlık 🙂

  1. Ecancan dedi ki:

   O kısım her temada olan bir şey öyle boş kalmaması için bileşenle mi doldurcam her tarafı 🙂 alem adamsın 🙂

 2. Uğur Keskin dedi ki:

  Yeni temanız gerçekten hoş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir